+1 trial
← Older revision
Revision as of 11:18, 23 September 2016
Line 1:
Line 1:
:I do have a wordlist on gmail used as a basic dictionary. It could be a good basis for the words.
:I do have a wordlist on gmail used as a basic dictionary. It could be a good basis for the words.
−
:Group/Use: MR = MotoRoute / FB = FaceBook; TW = Twitter
+
:Group/Use: MR = MotoRoute /
BL = Blog;
FB = FaceBook; TW = Twitter
== 2016 ==
== 2016 ==
Line 10:
Line 10:
!| Use2
!| Use2
|-
|-
−
| 15.09.2016 || [[DefinedMeaning:gardening_(1067312)|gardening]] || ||
|| TW
+
| 15.09.2016 || [[DefinedMeaning:gardening_(1067312)|gardening]] || ||
|| TW
|-
|-
−
| 20.09.2016 || [[DefinedMeaning:teeth_(1241276)|teeth]] || ||
|| TW
+
| 20.09.2016 || [[DefinedMeaning:teeth_(1241276)|teeth]] || ||
|| TW
|-
|-
−
| 21.09.2016 || [[DefinedMeaning:intestine_(950344)|intestine]] || ||
|| TW
+
| 21.09.2016 || [[DefinedMeaning:intestine_(950344)|intestine]] || ||
|| TW
|-
|-
−
| 22.09.2016 || [[DefinedMeaning:equinoccio_(473196)|equinox]] || ||
|| TW
+
| 22.09.2016 || [[DefinedMeaning:equinoccio_(473196)|equinox]] || ||
|| TW
|-
|-
−
|
25
.09.2016 || [[DefinedMeaning:
paganism_
(
724298
)|
paganism
]] || ||
||
+
|
23
.09.2016 || [[DefinedMeaning:
trial_
(
4577
)|
trial
]] || ||
||
TW
|-
|-
−
|
30
.09.2016 || [[DefinedMeaning:
eye_
(
5517
)|
house
]] || ||
||
+
|
25
.09.2016 || [[DefinedMeaning:
paganism_
(
724298
)|
paganism
]] || ||
||
|-
|-
−
| 05.10.2016 || [[DefinedMeaning:garden_(1601)|garden]] || ||
||
+
| 30.09.2016 || [[DefinedMeaning:eye_(5517)|house]] || || ||
+
|-
+
| 05.10.2016 || [[DefinedMeaning:garden_(1601)|garden]] || ||
||
|-
|-
| 10.10.2016 || [[DefinedMeaning:shock_absorber_(1390278)|shock absorber]] || || ||
| 10.10.2016 || [[DefinedMeaning:shock_absorber_(1390278)|shock absorber]] || || ||