THURSDAY’S GAMES
MHSAA
Benton County (6-2) at Kossuth (8-1)
Columbia (1-6) at Greene County (2-6)
Natchez (1-7) at Wingfield (5-3) (Hughes)
Noxapater (5-4) at Nanih Waiya (8-1)
Potts Camp (2-6) at East Union (7-2)
FRIDAY’S GAMES
MHSAA
Amanda Elzy (1-7-1) at Ruleville (4-5)
Amory (7-2) at Tishomingo County (3-6)
Baldwyn (5-4) at Walnut (7-2)
Bay St. Louis (2-6) at East Central (4-5)
Belmont (2-6) at Booneville (6-2)
Biggersville (3-6) at Houlka (0-6)
Biloxi (4-4) at George County (5-3)
Brandon (7-2) at Oak Grove (4-5)
Brookhaven (5-3) at West Jones (4-4)
Byers (1-8) at Mantachie (2-7)
Canton (3-5) at Vicksburg (7-2)
Charleston (7-2) at Marks Palmer (5-4)
Clarkdale (2-7) at Heidelberg (5-4)
Cleveland (3-5) at Raymond (3-5)
Clinton (8-0) at Warren Central (7-1)
Coahoma County (3-5) at Coahoma AHS (0-9)
Coffeeville (0-7) at Falkner (1-7)
Columbus (4-4) at Olive Branch (0-8)
Crystal Springs (1-8) at Magee (4-4)
D’Iberville (5-3) at Gulfport (4-4)
Durant (1-7) at French Camp (2-7)
East Webster (7-2) at Bruce (3-6)
Enterprise-Clarke (5-4) at Bay Springs (7-2)
Enterprise-Lincoln (3-5) at West Lincoln (1-7)
Ethel (4-4) at McAdams (2-6)
Eupora (5-4) at Calhoun City (8-1)
Florence (7-2) at South Pike (4-4)
Forest (7-2) at Kemper County (8-1)
Forrest Co. AHS (3-5) at Sumrall (5-4)
Germantown (5-3) at Lanier (0-8) (North Jackson)
Greenville O’Bannon (4-5) at Leland (0-8-1)
Greenville-Weston (3-6) at Northwest Rankin (6-3)
Hamilton (2-5) at West Lowndes (5-3)
Harrison Central (4-4) at Hancock (3-5)
Hatley (4-5) at Nettleton (0-7)
Hattiesburg (6-3) at Gautier (3-5)
Hazlehurst (8-0) at Jefferson County (3-5)
Hernando (6-2) at Horn Lake (7-1)
Hollandale Simmons (7-0) at Shelby Broad Street (1-5)
Holly Springs (1-8) at Water Valley (1-8)
Holmes Central (5-3) at Grenada (6-2)
Independence (6-3) at North Panola (8-1)
Itawamba AHS (7-1) at Pontotoc (8-1)
Kosciusko (1-7) at Leake Central (3-6)
Lake (1-7) at Madison St. Joseph (6-3)
Lake Cormorant (5-4) at Center Hill (2-6)
Leake County (2-6) at Montgomery County (0-8)
Lewisburg (2-7) at New Hope (4-4)
Louisville (4-5) at Houston (8-1)
Loyd Star (3-6) at Bassfield (7-2)
Madison Central (5-3-1) at Callaway (6-3) (Newell)
McComb (4-4) at North Pike (4-5)
Mendenhall (5-4) at Northeast Jones (5-3)
Mize (3-6) at East Marion (1-8)
Morton (6-3) at McLaurin (0-9)
Mount Olive (3-5) at Lumberton (6-2)
Murrah (2-7) at Starkville (5-3)
Newton (5-3) at Union (8-1)
Newton County (3-6) at West Lauderdale (9-0)
New Albany (3-6) at Tunica Rosa Fort (1-7)
New Site (0-8) at Alcorn Central (2-7)
North Pontotoc (6-3) at Aberdeen (2-7)
NE Lauderdale (2-7) at Quitman (3-6)
Noxubee County (5-4) at Caledonia (4-4)
Ocean Springs (4-4) at St. Martin (6-3)
Okolona (1-8) at Winona (6-3)
Oxford (5-3) at Clarksdale (7-2)
Pearl (5-3) at Jim Hill (1-8) (Hughes)
Pearl River Central (4-4) at Pascagoula (4-4)
Petal (5-3) at Meridian (6-3)
Picayune (7-1) at Long Beach (2-7)
Philadelphia (6-3) at Choctaw Central (0-8)
Pisgah (7-2) at Scott Central (5-4)
Poplarville (6-1) at Purvis (6-2)
Port Gibson (4-4) at Wilkinson County (5-4)
Prentiss (7-2) at Amite County (3-5)
Provine (5-4) at Wayne County (4-4)
Puckett (8-1) at Pelahatchie (2-6)
Ray Brooks (2-4) at West Tallahatchie (8-1)
Resurrection (7-1) at Bogue Chitto (0-8)
Richland (3-6) at Lawrence County (3-6)
Richton (1-8) at Sacred Heart (4-4)
Ridgeland (1-8) at Neshoba Central (3-6)
Ripley (5-3) at Byhalia (3-5)
Riverside (3-6) at Leflore County (4-5)
St. Andrew’s (4-4) at Raleigh (9-0)
St. Patrick (0-9) at Collins (1-8)
St. Stanislaus (7-1) at Moss Point (5-3)
Sebastopol (6-3) at Stringer (6-3)
Seminary (7-2) at Tylertown (8-0)
Senatobia (6-2) at Lafayette (6-2)
Shannon (5-3) at Corinth (4-5)
Shaw (4-5) at Greenwood (5-3)
Southaven (5-4) at South Panola (4-5)
South Delta (7-2) at West Bolivar (6-3)
South Jones (7-2) at Laurel (7-1)
South Pontotoc (7-2) at Mooreville (4-4)
SE Lauderdale (4-4) at Choctaw County (4-5)
Stone (6-2) at West Harrison (1-7)
Strayhorn (6-1) at J.Z. George (5-4)
Taylorsville (3-5) at North Forrest (2-6)
Terry (4-5) at Forest Hill (4-5) (South Jackson)
Tupelo (8-0) at DeSoto Central (5-4)
Vancleave (1-7) at Pass Christian (4-4)
Vardaman (6-3) at Smithville (6-2)
Velma Jackson (7-1) at Humphreys County (3-6)
Wesson (4-5) at Franklin County (3-6)
West Marion (7-2) at Perry Central (5-4)
West Point (7-1) at Saltillo (2-7)
Yazoo City (0-9) at Indianola Gentry (1-7)
Yazoo County (6-2) at Cleveland East Side (8-1)
MAIS
Briarfield (La.) (5-3) at Tallulah (La.) (7-0)
Canton Academy (9-0) at Greenville St. Joseph (7-2)
Carroll Academy (7-2) at Winona Christian (7-2)
Cathedral (3-6) at Columbia Academy (7-2)
Central Holmes (1-8) at Clinton Christian (3-6)
Central Private (La.) (5-2) at Ben’s Ford (La.) (0-8)
Centreville Academy (7-2) at Silliman (La.) (2-6)
C.H.E.F (La.) (6-1) at Glenbrook (La.) (4-5)
Claiborne (La.) (1-7) at Prairie View (La.) (6-1)
Columbus Christian (1-8) at Wayne Academy (4-5)
Deer Creek (5-3) at Oak Hill Academy (3-6)
Delta Streets Academy (2-7) at Marvell (Ark.) (7-0)
DeSoto (Ark.) (0-9) at Marshall Academy (6-3)
East Rankin (2-6) at Presbyterian Christian (9-0)
Greenville Christian (6-3) at Benton Academy (1-8)
Hartfield Academy (5-4) at Central Hinds (5-4)
Hillcrest Christian (3-6) at Parklane Academy (4-4)
Humphreys Academy (5-4) at Franklin (La.) (5-3)
Indianola Academy (9-0) at Kirk Academy (3-6)
Jackson Academy (5-4) at Pillow Academy (5-3)
Jackson Prep (8-1) at Magnolia Heights (3-5)
Leake Academy (3-6) at Heritage Academy (7-2)
Lee Academy (3-6) at Bayou Academy (3-6)
North Delta (4-5) at Fayette (Tenn.) (6-3)
Park Place (4-2) at Hebron Christian (0-7)
Porter’s Chapel (1-8) at Amite School (2-6)
Rebul Academy (3-6) at Christian Collegiate (2-4)
St. Aloysius (2-7) at Riverfield (La.) (2-7)
Sharkey-Issaquena (3-5) at Delta Academy (6-2)
Simpson Academy (6-3) at Adams Christian (7-2)
Strider Academy (2-7) at Calhoun Academy (3-5)
Sylva-Bay Academy (3-6) at Newton Co. Academy (6-3)
Tipton-Rosemark (Tenn.) (4-4) at West Memphis (Ark.) (1-8)
Tri-County Academy (8-1) at Manchester Academy (6-3)
Tunica Academy (3-5) at Lee (Ark.) (4-4)
Union Christian (La.) (0-8) at River Oaks (La.) (2-7)
Washington School (5-3) at MRA (7-3)
Wilkinson Christian (7-1) at Trinity Episcopal (4-4)
Winston Academy (4-5) at Starkville Academy (6-3)
2016 Standings
CLASS 6A
REGION 1-6A
Region
All Games
W
L
W
L
T
PF
PA
Tupelo
4
0
8
0
235
84
Horn Lake
3
1
8
1
284
129
South Panola
3
1
4
5
135
143
Hernando
2
2
6
2
296
159
Columbus
2
2
4
4
281
207
DeSoto Central
1
3
5
4
190
236
Southaven
1
3
5
4
236
203
Olive Branch
0
4
0
8
120
265
REGION 2-6A
Clinton
4
0
8
0
349
161
Warren Central
3
1
7
1
302
152
Madison Central
3
1
5
3
1
219
187
Northwest Rankin
2
2
6
3
303
194
Starkville
2
2
5
3
211
126
Callaway
1
3
6
3
245
226
Greenville
1
3
3
6
214
299
Murrah
0
4
2
7
141
323
REGION 3-6A
Brandon
4
0
7
2
302
153
Pearl
3
1
5
3
268
131
Petal
3
1
5
3
276
213
Meridian
2
2
6
3
223
203
Oak Grove
2
2
4
5
234
272
Forest Hill
1
3
4
5
188
257
Terry
1
3
4
5
171
180
Jim Hill
0
4
1
8
145
329
REGION 4-6A
St. Martin
3
1
6
3
344
289
D’Iberville
3
1
5
3
260
216
George County
3
1
5
3
330
251
Biloxi
2
2
4
4
176
210
Gulfport
2
2
4
4
185
167
Harrison Central
2
2
4
4
199
248
Ocean Springs
1
3
4
4
199
239
Hancock
0
4
3
5
181
231
CLASS 5A
REGION 1-5A
West Point
4
0
7
1
240
108
Clarksdale
3
1
7
2
301
85
Oxford
3
1
5
3
195
136
Lake Cormorant
3
1
5
4
298
160
New Hope
1
3
4
4
253
258
Center Hill
1
3
2
6
142
235
Saltillo
1
3
2
7
126
264
Lewisburg
0
4
2
7
148
361
REGION 2-5A
Vicksburg
3
1
7
2
293
129
Grenada
3
1
6
2
231
96
Germantown
3
1
5
3
217
179
Holmes Central
3
1
5
3
224
151
Canton
2
2
3
5
200
262
Neshoba Central
1
3
3
6
128
243
Ridgeland
1
3
1
8
182
295
Lanier
0
4
0
8
39
361
REGION 3-5A
Laurel
4
0
7
1
322
142
Wayne County
4
0
4
4
211
205
South Jones
2
2
7
2
254
147
Brookhaven
2
2
5
3
189
178
Provine
2
2
5
4
183
117
Wingfield
1
3
5
3
267
255
West Jones
1
3
4
4
171
167
Natchez
0
4
1
7
128
288
REGION 4-5A
Picayune
3
1
7
1
345
193
Stone
3
1
6
2
291
155
Hattiesburg
3
1
6
3
423
229
Pascagoula
3
1
4
4
158
176
Pearl River Central
2
2
4
4
261
240
Gautier
2
2
3
5
201
251
Long Beach
0
4
2
7
151
306
West Harrison
0
4
1
7
119
309
CLASS 4A
REGION 1-4A
Amory
3
0
7
2
292
197
Pontotoc
2
1
8
1
348
143
Itawamba AHS
2
1
7
1
246
151
Shannon
1
2
5
3
261
233
Corinth
1
2
4
5
218
246
Tishomingo County
0
3
3
6
186
263
REGION 2-4A
Lafayette
3
0
6
2
259
110
Senatobia
2
1
6
2
249
122
Ripley
2
1
5
3
217
192
New Albany
1
2
3
6
165
265
Tunica Rosa Fort
1
2
1
7
108
282
Byhalia
0
3
3
5
134
204
REGION 3-4A
Greenwood
3
0
5
3
191
159
Raymond
2
0
3
5
180
225
Cleveland
1
1
3
5
134
180
Indianola Gentry
0
2
1
7
85
188
Yazoo City
0
3
0
9
109
348
REGION 4-4A
Houston
3
0
8
1
286
105
Noxubee County
3
0
5
4
237
198
Louisville
2
1
4
5
264
221
Caledonia
1
2
4
4
248
228
Leake Central
0
3
3
6
139
211
Kosciusko
0
3
1
7
113
221
REGION 5-4A
West Lauderdale
3
0
9
0
256
93
NE Jones
2
1
5
3
184
135
Mendenhall
2
1
5
4
249
248
Quitman
1
2
3
6
157
213
Newton County
1
2
3
6
152
186
NE Lauderdale
0
3
2
7
192
267
REGION 6-4A
Florence
3
0
7
2
287
194
McComb
2
1
4
4
295
253
Lawrence County
2
1
3
6
224
268
South Pike
1
2
4
4
185
222
North Pike
1
2
4
5
248
237
Richland
0
3
3
6
231
322
REGION 7-4A
Poplarville
3
0
6
1
270
129
Purvis
3
0
6
2
267
177
Forrest Co. AHS
2
1
3
5
154
249
Sumrall
1
2
5
4
289
300
Greene County
0
3
2
6
210
311
Columbia
0
3
1
6
166
250
REGION 8-4A
St. Stanislaus
3
0
7
1
335
185
Moss Point
3
0
5
3
195
166
Pass Christian
1
2
4
4
227
209
East Central
1
2
4
5
383
291
Vancleave
1
2
1
7
103
247
Bay St. Louis
0
3
2
6
144
300
CLASS 3A
REGION 1-3A
Kossuth
3
0
8
1
408
203
Benton County
3
0
5
3
246
97
Booneville
2
1
6
2
224
132
Belmont
1
2
2
6
171
215
Alcorn Central
0
3
2
7
150
309
New Site
0
3
0
8
101
346
REGION 2-3A
Charleston
3
0
7
2
311
117
Independence
3
0
6
3
264
146
North Panola
2
1
8
1
284
124
Marks Palmer
1
2
5
4
220
143
Holly Springs
0
3
1
8
94
258
Water Valley
0
3
1
8
158
376
REGION 3-3A
Velma Jackson
3
0
7
1
298
98
Yazoo County
3
0
6
2
287
116
Cleveland East Side
2
1
8
1
288
99
Ruleville
1
2
4
5
139
156
Humphreys County
0
3
3
6
204
266
Amanda Elzy
0
3
1
7
1
60
311
REGION 4-3A
South Pontotoc
3
0
7
2
295
203
North Pontotoc
3
0
6
3
300
231
Mooreville
2
1
4
4
203
180
Aberdeen
1
2
2
7
202
290
Hatley
0
3
4
5
223
255
Nettleton
0
3
0
7
123
312
REGION 5-3A
Kemper County
3
0
8
1
309
146
Forest
3
0
7
2
239
166
Philadelphia
2
1
6
3
216
168
SE Lauderdale
1
2
4
4
220
190
Choctaw County
0
3
4
5
185
265
Choctaw Central
0
3
0
8
111
384
REGION 6-3A
Raleigh
3
0
9
0
426
130
Morton
3
0
6
3
317
256
Magee
1
2
4
4
311
276
St. Andrew’s
1
2
4
4
132
189
Crystal Springs
1
2
1
8
126
288
McLaurin
0
3
0
9
38
348
REGION 7-3A
Hazlehurst
3
0
8
0
338
106
Wilkinson County
2
1
5
4
298
254
Jefferson County
2
1
3
5
208
264
Port Gibson
1
2
4
4
172
150
Franklin County
1
2
3
6
195
248
Wesson
0
3
4
5
244
303
REGION 8-3A
Tylertown
3
0
8
0
247
101
Seminary
3
0
7
2
293
212
West Marion
2
1
7
2
352
177
Perry Central
1
2
5
4
268
162
Collins
0
3
1
8
156
330
St. Patrick
0
3
0
9
40
362
CLASS 2A
REGION 1-2A
Walnut
3
0
7
2
281
127
Baldwyn
3
0
5
4
319
153
East Union
2
1
7
2
343
197
Mantachie
1
2
2
7
168
284
Potts Camp
0
3
2
6
157
261
Byers
0
3
1
8
62
407
REGION 2-2A
West Tallahatchie
3
0
8
1
236
95
Strayhorn
2
0
6
1
192
96
J.Z. George
1
1
5
4
185
159
Coahoma County
0
2
3
5
140
152
Coahoma AHS
0
3
0
9
102
279
REGION 3-2A
South Delta
3
0
7
2
271
215
West Bolivar
3
0
6
3
217
139
Greenville O’Bannon
1
2
4
5
172
207
Leflore County
1
2
4
5
195
221
Riverside
1
2
3
6
188
248
Leland
0
3
0
8
1
54
219
REGION 4-2A
Calhoun City
3
0
8
1
334
83
East Webster
2
1
7
2
242
112
Winona
2
1
6
3
261
148
Eupora
1
2
5
4
265
130
Bruce
1
2
3
6
195
205
Okolona
0
3
1
8
122
257
REGION 5-2A
Bay Springs
3
0
7
2
338
140
Union
2
1
8
1
302
115
Newton
2
1
5
3
141
164
Enterprise-Clarke
1
2
5
4
324
259
Heidelberg
1
2
5
4
298
251
Clarkdale
0
3
2
7
115
49
REGION 6-2A
Puckett
3
0
8
1
321
102
Pisgah
3
0
7
2
326
232
Madison St. Joseph
1
2
6
3
285
232
Scott Central
1
2
5
4
236
149
Pelahatchie
1
2
2
6
247
331
Lake
0
3
1
7
179
292
REGION 7-2A
Bassfield
3
0
7
2
342
146
Prentiss
3
0
7
2
256
131
Amite County
2
1
3
5
204
249
Loyd Star
1
2
3
6
283
227
Enterprise-Lincoln
0
3
3
5
142
242
West Lincoln
0
3
1
7
118
353
REGION 8-2A
Taylorsville
2
0
3
5
193
273
North Forrest
2
0
2
6
225
284
Mize
1
1
3
6
160
288
East Marion
1
2
1
8
150
342
Richton
0
3
1
8
159
369
CLASS 1A
REGION 1-1A
Smithville
4
0
6
2
273
188
Vardaman
4
1
6
3
311
205
West Lowndes
3
1
5
3
295
152
Hamilton
2
2
2
5
80
211
Biggersville
2
4
3
6
142
286
Thrasher
1
3
3
4
225
240
Falkner
1
3
1
7
107
297
Coffeeville
0
4
0
7
82
331
REGION 2-1A
Hollandale Simmons
2
0
7
0
248
72
Shaw
2
1
4
5
83
134
Ray Brooks
2
1
2
4
60
148
Mound Bayou JFK
0
2
2
5
74
166
Shelby Broad Street
0
2
1
5
50
101
REGION 3-1A
Nanih Waiya
5
0
8
1
404
83
Sebastopol
5
1
6
3
172
177
Noxapater
5
1
5
4
234
101
Ethel
3
2
4
4
160
207
McAdams
2
3
2
6
116
354
French Camp
2
3
2
7
148
269
Leake County
1
4
2
6
171
262
Durant
1
4
1
7
99
218
Montgomery County
0
6
0
8
66
380
REGION 4-1A
Resurrection
3
0
7
1
300
97
Lumberton
3
0
6
2
311
220
Stringer
3
1
6
3
257
248
Sacred Heart
2
3
4
4
222
252
Mt. Olive
1
3
3
5
198
215
Salem
1
3
1
7
147
285
Bogue Chitto
0
4
0
8
65
314
ACADEMY AAAA
DISTRICT 1-AAAA
MRA
3
0
7
3
322
218
Pillow Academy
1
1
5
3
253
158
Washington School
1
1
5
3
206
111
Jackson Academy
1
1
5
4
203
167
Magnolia Heights
0
4
3
6
153
289
DISTRICT 2-AAAA
Oak Forest (La.)
2
0
6
3
296
204
Copiah Academy
2
1
8
1
378
103
Parklane Academy
0
1
4
4
231
210
Hillcrest Christian
0
2
3
6
183
256
DISTRICT 3-AAAA
Presbyterian Christian
2
0
9
0
360
176
Jackson Prep
1
1
8
1
340
124
Lamar School
1
2
7
3
291
218
East Rankin
0
1
2
6
137
228
ACADEMY AAA
DISTRICT 1-AAAA
Indianola Academy
4
0
9
0
277
120
Greenville St. Joseph
4
1
7
2
378
81
North Delta
2
3
4
5
219
235
Bayou Academy
1
2
3
6
199
306
Kirk Academy
1
3
3
6
162
290
Lee Academy
1
4
1
8
64
299
DISTRICT 2-AAA
Heritage Academy
2
0
7
2
313
186
Starkville Academy
1
1
6
3
203
172
Leake Academy
1
1
3
6
201
214
Winston Academy
0
2
4
5
200
209
DISTRICT 3-AAA
Manchester Academy
3
1
6
2
250
173
Hartfield Academy
2
1
5
4
220
151
St. Aloysius
2
1
2
7
202
274
Central Hinds
1
2
5
4
284
195
Riverfield (La.)
0
3
2
7
196
295
DISTRICT 4-AAA
Adams Christian
3
0
7
2
272
155
Columbia Academy
2
1
7
2
329
161
Simpson Academy
2
1
6
3
172
146
Cathedral
1
2
3
6
143
245
Brookhaven Academy
0
4
0
9
72
316
DISTRICT 5-AAA
Centreville Academy
3
0
7
2
273
161
Silliman (La.)
2
1
2
6
104
244
Bowling Green (La.)
2
2
3
5
155
183
Central Private (La.)
1
2
5
2
184
128
Ben’s Ford (La.)
0
3
0
8
24
298
ACADEMY AA
DISTRICT 1-AA
Marshall Academy
3
0
6
3
300
106
Lee (Ark.)
2
1
4
4
119
187
Tunica Academy
2
1
3
5
96
264
West Memphis (Ark.)
1
3
1
8
129
298
DeSoto (Ark.)
0
3
0
9
79
258
DISTRICT 2-AA
Winona Christian
3
0
7
2
289
191
Carroll Academy
2
1
7
2
295
146
Deer Creek
2
1
5
3
218
185
Oak Hill Academy
1
2
3
6
210
334
Columbus Christian
0
4
1
8
153
354
DISTRICT 3-AA
Canton Academy
5
0
9
0
325
66
Tri-County Academy
4
1
8
1
311
109
Greenville Christian
2
2
6
3
315
240
Clinton Christian
1
3
3
6
115
248
Benton Academy
1
3
1
8
79
325
Central Holmes
0
4
1
7
90
312
DISTRICT 4-AA
Newton Co. Academy
2
0
6
3
295
174
Prentiss Christian
2
1
8
1
374
82
Wayne Academy
1
2
4
5
151
228
Sylva-Bay Academy
0
2
3
6
189
273
DISTRICT 5-AA
Wilkinson Christian
2
0
7
1
290
110
Trinity Episcopal
2
0
4
4
231
254
Amite School
0
2
2
6
141
215
Porter’s Chapel
0
2
1
8
48
311
DISTRICT 6-AA
Prairie View (La.)
2
0
6
1
202
79
Glenbrook (La.)
3
1
4
5
180
198
River Oaks (La.)
1
2
2
7
190
320
Claiborne (La.)
1
2
1
7
189
314
Union Christian (La.)
0
2
0
8
80
322
ACADEMY A (EIGHT-MAN)
DISTRICT 1-A
North Sunflower
2
1
7
2
364
214
Marvell (Ark.)
2
0
7
0
403
56
Delta Academy
2
1
6
2
220
208
Strider Academy
1
3
2
7
132
340
Delta Streets Academy
0
2
2
7
236
334
DISTRICT 2-A
Kemper Academy
2
0
7
0
408
100
Calhoun Academy
2
1
3
5
160
270
Macon Central
1
2
2
6
163
272
Hebron Christian
0
2
0
7
20
332
DISTRICT 3-A
Park Place
1
0
4
2
236
134
Christian Collegiate
0
0
2
4
152
190
Rebul Academy
0
1
3
6
244
440
DISTRICT 4-A
Franklin (La.)
3
0
5
3
350
242
Tallulah (La.)
2
0
7
0
290
120
Briarfield (La.)
2
1
5
3
356
219
Humphreys Academy
1
2
5
4
395
244
Sharkey-Issaquena
1
3
3
5
248
336
Tensas (La.)
0
4
3
5
150
256