2013-11-22

ВПЕРШЕ!

ЛЕГЕНДАРНИЙ БРИТАНСЬКИЙ КРАВЕЦЬ ПРИЛЕТІВ ДО КИЄВА, АБИ ПРЕЗЕНТУВАТИ КОСТЮМ, СТВОРЕНИЙ УКРАЇНСЬКОЮ МАЙСТЕРНЕЮ

 

Вперше в Україну на запрошення майстерні Indposhiv та Каті Возіанової завітав найкращий закрійник легендарної британської Гільдії Кравців Savile Row, кравець британської королівської сім’ї – Ричард Андерсон.

21 листопада відбулась унікальна зустріч із британським кравцем Ричардом Андерсоном. У рамках зустрічі з легендою Savile Row пройшла і головна подія – презентація унікального для українського ринку чоловічого класичного одягу – Костюма B1, повністю зшитого вручну майстрами bespoke-студії Indposhiv.

Ричард Андерсон присвятив своїй роботі більше 30 років. Він почав працювати у традиційній майстерні Savile Row 17-річному віці і з того часу продовжує розвивати легендарні традиції індустрії. Ричард талановитий не тільки у крої та пошитті, але й у володінні пером – його книжка «Bespoke: Savile Row Ripped and Smoothed» була вперше представлена для української аудиторії. Крім того, у рамках свого візиту до Києва Ричард Андерсон провів єдиний майстер-клас для найкращих закрійників країни. Задля цього він привіз декілька чоловічих костюмів та поділився власним досвідом роботи.

Кожен клієнт Savile Row, безперечно, має свої індивідуальні паперові лекала. Імена своїх клієнтів майстерня не розголошує, але Ричард показав для зразка деякі лекала, серед яких були лекала Джорджа Майкла та Короля Іспанії.

  

Що таке костюм B1, створений майстрами Indposhiv?

Головною ж темою візиту стала оцінка Ричардом українського костюма, який був створений майстернею Indposhiv. Цей костюм має назву B1 – 100% ручної роботи, кожен шов зроблений вручну, практично без використання сучасних машинних технологій. Майстри bespoke-студії Indposhiv упродовж кількох років вивчали практику крою й пошиття італійських, британських кравців, їздили на стажування у найкращі британські ательє та впроваджували весь отриманий досвід у костюми власного виробництва.

«B1 – костюм, що традиційно виготовляється вручну. Єдина машинна операція, яка була проведена при пошитті костюма, це плечовий і боковий шви. Звісна річ, такий костюм вимагає більше часу для створення, але кравцям київської студії Indposhiv необхідно всього від 2 до 3 примірок, щоб «посадити» костюм ідеально. Для виготовлення костюма було витрачено 11 днів. Це значно менше часу, ніж витрачає на створення костюма британська майстерня, але за якістю вони не відрізняються. Презентований костюм – один із найкращих в Україні», – розповіла директор майстерні Катя Возіанова.

Ричард же відзначив власне зацікавлення та професіоналізм українських майстрів і додав:

«На відміну від традиційного британського крою, плече такого костюма є комфортнішим і силует костюма в цілому більш приталений».

Костюм В1 не для всіх, а тільки для чоловіків, які цінують бездоганність у кожній деталі. Кожен костюм – унікальний витвір, який стає продовженням вашої особистості. Майстерня Indposhiv – ініціатор створення і розвитку культури bespoke та чоловічої класичної моди в Україні.

Партнерами унікальної події в Україні виступили Міжнародні Авіалінії України, Hotel Opera, мануфактура Scabal. За підтримки Ukrainian Fashion Week.

Show more